Het Lignavita team

Wij staan klaar om jou te helpen.

Heb jij een vraag?

Wij staan steeds klaar om jou vraag te beantwoorden.

Franky Aegten

Managing Director
franky@lignavita.be

0032 (0) 489 301 490

Bernadette Thiery

Office manager
bernadette@lignavita.be

0032 (0) 489 301 491

Koen Hendrickx

Logistics manager
koen@lignavita.be

0032 (0) 489 301 493

Lynn De Pauw

Sales consultant
lynn@lignavita.be

0032 (0)489/301 495

Jamie Christaens

Sales consultant
jamie@lignavita.com

0032 (0) 489 301 492

Marijn Voet

Logistics
info@lignavita.be

+32 (0)11 76 85 90

Dorien Ots

Sales consultant
dorien@lignavita.be

0032 (0) 489 37 56 22