The Lignavita team

We are ready to help you.

Do you have a question?

Wij staan steeds klaar om jou vraag te beantwoorden. Nog een kort zinnetje tekst.

Franky Aegten

-
franky@lignavita.be

0032 (0) 489 301 490

Bernadette Thiery

-
bernadette@lignavita.be

0032 (0) 489 301 491

Koen Hendrickx

-
koen@lignavita.be

0032 (0) 489 301 493

Lynn De Pauw

-
lynn@lignavita.be

0032 (0)489/301 495

Jamie Christaens

-
jamie@lignavita.com

0032 (0) 489 301 492

Marijn Voet

-
info@lignavita.be

+32 (0)11 76 85 90

Dorien Ots

-
dorien@lignavita.be

0032 (0) 489 37 56 22